Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Kontakt +48 515-314-043
Kontakt email ABC@PRACUJE-W-DOMU.PL
Kim jesteśmy

Kim jesteśmy

Cześć, nazywamy się Agnieszka i Krystian. Razem wystartowaliśmy z projektem "Pracuję w Domu i zdrowo żyję"

Kim jesteśmyKim jesteśmy? Jesteśmy normalnymi ludźmi takimi jak Ty. Aktualnie pracujemy na etatach, spłacamy kredyt i wychowujemy trójkę własnych dzieci. Dlaczego zechcieliśmy zdrowo się odżywiać i zminimalizować stosowanie szkodliwej chemii? Dlatego, że na własnej skórze zauważyliśmy jak to świństwo ma destrukcyjny wpływ na nasze zdrowie i zdrowie naszych najbliższych. Większość chorób cywilizacyjnych spowodowanych jest niewłaściwym odżywianiem się i stosowaniem właśnie szkodliwej rakotwórczej chemii w produktach codziennego użytku. Ten czynnik był dla nas decydujący do całkowitej zmiany sposobu myślenia na wyżej wymienione tematy.


Szkodliwa chemia jest dziś wszędzie. W żywności, w produktach gospodarstwa domowego, w odzieży a nawet w zabawkach dla dzieci!

Kim jesteśmySkąd taki pomysł? Poprzez nasz projekt "pracuję w domu i zdrowo żyję" pragniemy zachęcić także innych ludzi, do porzucenia tego, co nas niszczy. Szkodliwa chemia jest dziś wszędzie. W żywności, w produktach gospodarstwa domowego, w odzieży a nawet w zabawkach dla dzieci. Doszliśmy do wniosku, że chyba już czas najwyższy zacząć myśleć poważnie o swoim zdrowiu.

Na co czekać? Na poważną chorobę, która może zniszczyć nas lub naszą rodzinę? Mamy czekać by to choroba zdecydował za nas i zmobilizowała nas do zmiany? Ile można czekać i tracić na własnym zdrowiu? Dlatego zachęcamy wszystkich do tego, by zmienili swoje złe nawyki i zaczęli myśleć o tym, co jest dobre i pożyteczne. Ciekawi jesteśmy czy jest ktoś, kto myśli podobnie jak my?


Pracuj i żyj zdrowo - Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

ad banner
Rejestracja

Zarejestruj się i zacznij zarabiać.


Rejestracja
Praca w DOMU