Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Kontakt +48 515-314-043
Kontakt email ABC@PRACUJE-W-DOMU.PL
Klient uprzywilejowany Melaleuca

Klient uprzywilejowany

Klient uprzywilejowanyJako Klient Uprzywilejowany czekają na Ciebie same ekskluzywne przywileje. Jako lojalny klient produktów marki Melaleuca masz prawo do wielu korzyści, których nie posiadają normalni klienci.

Pierwszą taką korzyścią jest dostęp do stałych zniżek na wszystkie produkty. Aby mieć dostęp do promocji i zniżek na produkty marki Melaleuca w ogromnej wysokości od 30% do 40%, to jako klient musisz zobowiązać się w "członkowskiej umowie klienta" do dokonywania co miesiąc zakupów produktów o wartości co najmniej 35 punktów produktowych.

Dodatkowym przywilejem, do jakiego masz prawo jako klient lojalnościowy to zwrot część pieniędzy za dokonane zakupy (PROGRAM LOJALNE ZAKUPY) Oznacza to, że za każde dokonane przez Ciebie zakupy, otrzymasz punkty, które możesz przeznaczyć na zakup produktów. Melaluca zwróci Ci 20% punktów pomnożone przez 4 zł (20% x 4 zł)


Przykład:
35 pkt x 20% x 4 zł = 28 zł – wypłata na zakup produktów.

Punkty lojalnościowe możesz sobie zbierać np. na kupno droższych produktów, na które z jakichś powodów nie chcesz wydawać pieniędzy. Dzięki programowi wiele produktów masz po prostu za darmo :)

Natomiast jeśli dokonasz zakupu na co najmniej 41 punktów produktowych, to dodatkowo Melaleuca zwróci Ci 36 zł za transport (przesyłkę) w punktach za lojalne zakupy. Czyli w sumie otrzymasz co miesiąc 69 zł za dokonanie zakupu za 41 punktów produktowych na dodatkowe zakupy. Rewelacyjnie!


Przykład:
41 pkt x 20% x 4 zł + 36 zł = 69 zł – wypłata na zakup produktów.

Punkty lojalnościoweKolejny przywilej jaki Cię czeka otrzymasz jeśli dokonasz zakupu Value Packs. Value Packs (100 pkt) to nic innego jak zestaw 35 produktów najczęściej kupowanych przez Europejczyków. Taki zakup niesie dodatkowo ze sobą kilka wyjątkowych korzyści:

Pierwszą bardzo ważną korzyścią jest otrzymanie tych produktów o 26% taniej, i zamiast 1223 zł płacisz jedynie 899 zł. To jest o 324 zł taniej! A dodatkowo otrzymasz więcej punktów za lojalne zakupy.


Przykład:
100 pkt x 20% x 4 zł + 36 zł = 116 zł – wypłata na zakup produktów.

Warto wspomnieć, że jeśli dokonasz zakupu za co najmniej 35 pkt, 41 pkt lub Value Pack (100 pkt) to w pierwszym miesiącu od zapisu otrzymasz nie 20% zwrotu a aż 50%!


Przykład:
35 pkt x 50% x 4 zł = 70 zł – wypłata na zakup produktów.
41 pkt x 50% x 4 zł + 36 zł = 82 zł – wypłata na zakup produktów.
60 pkt x 50% x 4 zł + 36 zł = 120 zł – wypłata na zakup produktów.
100 pkt x 50% x 4 zł + 36 zł = 200 zł na dodatkowe zakupy!

Zarabiaj z MelaleucaKolejnym przywilejem za zakup Value Packs jest możliwość zarabiania pieniędzy poprzez polecanie produktów marki Melaleuca. Mówi o tym Plan Biznesowy Melaleuca. Znajdziesz go tutaj: Plan Marketingowy Melaleuca.


Wypełnij formularz i korzystaj z upustu na wszystkie produkty.

ad banner
Rejestracja

Zarejestruj się i zacznij zarabiać.


Rejestracja
Praca w DOMU