Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Kontakt +48 515-314-043
Kontakt email ABC@PRACUJE-W-DOMU.PL
Praca w Domu

Praca w Domu

Cieszymy się, że tu Trafiłaś/eś. Oznacza to, że prawdopodobnie jesteś zainteresowana/ny pracą przez internet w zaciszu własnego domu. Zapraszamy Cię do zapoznania się z tym wspaniałym, prostym i przejrzystym planem marketingowym firmy Melaleuca.

Jak rozpocząć współpracę z Melaleuca

W tradycyjnym modelu biznesowym nawet 63% cen produktów dostępnych w supermarketach stanowią koszty z reklam, a także pośredników. W związku z tym klient jest poza tym układem.

Natomiast Melaleuca to bezpośredni marketing konsumencki. W związku z tym produkty trafiają bezpośrednio do klienta, a zakupy polecane są drogą szeptaną. Korzyści z tego wynikające to:

produkty wysokiej jakości,
oszczędności i świetna wartość.

Wszystko sprowadza się do zmiany sklepów w jakich robisz zakupy (Rossmann, Biedronka, Tesco, Lidl itp.) na sklep internetowy Melaleuca z produktami bez szkodliwej chemii. Produkty Melaleuca są zdrowe dla Ciebie i dla otoczenia oraz są o wiele wyższej jakości.

produkty melaleuca

Są to produkty GOSPODARSTWA DOMOWEGO, takie jak Środki czystości (płyny do mycia naczyń, płyny do mycia okien, podłóg, polerowania, środki piorące, wybielające itp.) Produkty do KĄPIELI i PIELĘGNACJI CIAŁA takie jak mydła, balsamy, szampony do włosów) a także produkty jak WITAMINY i SUPLEMENTY DIETY, KOSMETYKI, OLEJKI ETERYCZNE i wiele więcej.

W skrócie są to produkty najwyższej jakości, które nie zawierają szkodliwej chemii, w 100% bezpieczne dla Ciebie, dla rodziny oraz dla środowiska. O jakości wiele wyższej niż te, które znasz na co dzień w sklepach.

Jeśli jesteś osobą, która chce poprawić jakość swojego życia i świadomie szukasz w sklepach bezpiecznych dla zdrowia produktów to będziesz zachwycona/ny! Melaleuca posiada je wszystkie w jednym miejscu!

Aby zacząć współpracę z Melaleuca należy dokonać opłatę członkowską (Membership Kit).

Opłata członkowska (Membership Kit)

Koszt takiej opłaty to 100zł, a w zamian otrzymujesz:

1. Materiały w języku polskim (pięknie wydane),
2. Upust 30% -40 % jako klienci uprzywilejowani,
3. Dostęp do panelu biznesowego.

Poza tym firma przygotowuje dla Ciebie comiesięczne promocje, aby pomóc w rozwoju Twojej grupy i motywowaniu Cię do pracy. Przykładem takiej promocji może być opłata członkowska tylko za 4 zł (zamiast 100 zł) dla nowych osób, które chcą dołączyć do Twojego zespołu. Promocje są różne i zawsze dają Ci MEGA korzyści!

Aby rozpocząć współpracę z Melaleuca należy dokonać rejestracji.

rejestracja w melaleucaAby dokonać rejestracji należy wybrać jedną z 3 metod:

1. Zakup za 35 punktów,
2. Zakup za 41 punktów,
3. Zakup za 100 punktów produktowych (Value Packs)

Tutaj należy wspomnieć, że na zakup Value Packa masz 2 miesiące. Miesiąc zapisu i miesiąc następny. Promocja ta jest ograniczona czasowo.

Więcej na temat wyżej wymienionych metod rejestracji znajdziesz tutaj: Metody Rejestracji w Melaleuca.

KONCEPCJA PODZIAŁU PRZYCHODU – PROWIZJE I BONUSY

zarabiaj z MelaleucaOd tego momentu planu marketingowego i wynagrodzeń firmy Melaleuca dla swoich partnerów zaczyna się Twoja przygoda :) Zapoznaj się z tym tematem dokładnie a zobaczysz ile możesz zarobić siedząc wygodnie we własnym fotelu.

1.Bonus za lojalne zakupy (loyality shoping rewards)

Tak jak wcześniej zostało to już opisane (KLIENT UPRZYWILEJOWANY) w zależności od ilości punktów za jakie zrobione były zakupy otrzymasz następujące kwoty bonusów:

Zamówienie za 35 pkt. Bonus za zakupy 28 zł. Razem 28 zł.
Zamówienie za 41 pkt. Bonus za zakupy 33 zł + zwrot za transport 36 zł. Razem 69 zł.
Zamówienie za 100 pkt. Bonus za zakupy 80 zł + zwrot za transport 36 zł. Razem 116 zł.

Bonus za lojalne zakupy jest do wykorzystania w kolejnym miesiącu kalendarzowym.
Warto dodać, że najlepszym i najczęstszym zamówieniem jakie dokonują klienci w Melaleuca jest zakup za co najmniej 41 punktów produktowych. Dlatego, że przesyłka produktów Melaleuca nic Cię nie kosztuje.

Aby regularnie otrzymasz 20% zwrotu w programie nagrody za lojalne zakupy należy dokonać zakupu między 1 a 25 dniem każdego miesiąca.

2. Prowizja jednorazowa za przedstawienie i zapis klienta PIC.

Nowy Klient Melaleuca

Gdy dokonasz zapisu Klienta Jakościowego, otrzymasz jednorazową prowizję od zakupów dokonanych przez tego klienta w miesiącu zapisu.

Klient Jakościowy to osoba, która dopełniła wszystkich formalności rejestracyjnych oraz dokonała zamówienia na min. 35 pkt w miesiącu zapisu. Klient jakościowy musi także mieć zarejestrowaną własną metodę płatności oraz własny adres wysyłki.

Przykład: Klient robi zakupy w miesiącu w którym się zapisał za:

a) 35 pkt – otrzymujesz 70 zł, bo 35 pkt x 50% x 4 zł = 70 zł
b) 41 pkt – otrzymujesz 82 zł, bo 41 pkt x 50% x 4 zł = 82 zł
c) 60 pkt – otrzymujesz 120 zł, bo 60 pkt x 50% x 4 zł = 120 zł
d) Value Pack (100 pkt) – otrzymujesz 200 zł, bo 100 pkt x 50% x 4 zł = 200zł

Pieniądze otrzymujesz zawsze w kolejnym miesiącu.

3. Prowizja za ilość naszych personalnych klientów i ich obrót.

Miesięczny zarobek MelaleucaOd początku drugiego miesiąca od zapisania nowego klienta będziesz otrzymywać prowizję od dokonanych przez niego zakupów. Wypłacana comiesięczna prowizja będzie zależeć od liczby aktywnych osobiście zapisanych klientów.

Aktywny klient to taki, który zakupi produkty o wartości co najmniej 35 punktów w danym miesiącu.

Jeśli posiadasz:

a) 1-7 klientów to prowizja wynosi 7% x ilość punktów x 4 zł
b) 8-19 klientów to prowizja wynosi 14% x ilość punktów x 4 zł
c) >20 klientów to prowizja wynosi 20% x ilość punktów x 4 zł

Przykład:

Masz 22 klientów zapisanych osobiście. W maju każdy z nich robi zakupy za 35 pkt. W tym wypadku otrzymujesz 616 zł w czerwcu, bo: 20% x 770 pkt x 4 zł = 616 zł

4. Prowizje z Organizacji

Ten rodzaj prowizji w Melaleuca jest już kolejną, czwartą opcją zarabiania!

Melaleuca płaci 7% z 7 generacji (dochód pasywny) Otrzymasz 7% z punktów produktowych od zakupów dokonanych przez klientów zapisanych przez inne osoby w Twojej organizacji.

Prowizje z Organizacji w MelaleucaLiczba generacji od których będziesz otrzymywać prowizje jest uzależniona od Twojego "Stopnia prowizyjnego (Commission Rate)" Zależy to bezpośrednio od ilości aktywnych, zapisanych osobiście klientów czyli:

a) mając 1 klienta uprzywilejowanego zapisanego osobiście otrzymasz prowizje z 2 generacji,
b) mając 2 klientów uprzywilejowanych, zapisanych osobiście otrzymasz prowizję z 3 generacji,
c) mając 4 klientów uprzywilejowanych, zapisanych osobiście otrzymasz prowizje z 4 generacji,
d) mając 8 klientów uprzywilejowanych, zapisanych osobiście otrzymasz prowizję z 7 generacji.

5. Bonus za awans

Bonus dostępny jest dla wszystkich klientów uprzywilejowanych, którzy zobowiązali się do zakupów za co najmniej 35 pkt miesięcznie. Jest to tabelka kremowa z numerem "1".

Praca Online

Nie ma żadnych ograniczeń czasowych. Czyli nie ważne jak długo będziesz robić ten awans i tak dostaniesz pieniądze, gdy go osiągniesz.

Otrzymujesz pieniądze za każdym razem, gdy osiągniesz nowy status. Im wyższy status tym wyższa kwota pieniędzy. A statusów jest aż 50!

Dyrektor – osiągniesz ten poziom, gdy w ciągu jednego miesiąca twoich ośmiu osobiście zapisanych klientów zrobi zakupy za minimum 35 punktów. Otrzymasz wtedy 400 zł.

Dyrektor 2 – osiągniesz ten poziom, gdy 10 twoich osobiście zapisanych klientów zrobi zakupy w miesiącu za co najmniej 35 puntków oraz liczba punktów w twojej organizacji wyniesie 1000. Potrzeba 29 osób w całej organizacji, które zrobią zakupy za co najmniej 35 punktów (Czyli 10 twoich osobiście zapisanych klientów + 19 zapisanych przez osoby w twojej organizacji) Otrzymujesz wtedy 800 zł.

Dyrektor 3 – tutaj zaczyna sie filozofia Melaleuca. Musisz mieć 11 osób osobiście zapisanych, którzy zrobią zakupy oraz 2500 punktów organizacji. Po za tym musisz pomóc jednej osobie osiągnąć status Dyrektora. Otrzymasz wtedy 2 000 zł.

I tak dalej, aż do Senior Dyrektor. W sumie Melaleuca wypłaca nam 27 600 zł.

6. Pacesetter Bonus

Dla osób, które na początku współpracy (pierwsze 2 miesiące) zakupily Value Pack.
(Patrz zielona tabelka z nr "2") Są to podwojone kwoty za awans!

Praca Online

W tym wypadku ważny jest też czas w jakim osiągasz awanse. Czyli za Dyrektora zamiast 400 zł otrzymasz 800zł, ale jeśli awansujesz w ciągu 2 miesięcy. W sumie do wzięcia jest 55 200 zł.

7. Comiesięczny bonus za rozwój liderów.

Otrzymujesz comiesięczną prowizję od pozycji Dyrektor 4 (250 zł) do Senior Dyrektor (10 000 zł) za utrzymanie statusu oraz pracę z liderami. Rejestrowanie nowych osób, pomoc w awansach itp.

8. Bonus Mentora

Mentor MelaleucaZa każdym razem, gdy osoba zapisana osobiście przez Ciebie awansuje otrzymujesz dokładnie te same pieniądze co ta osoba. Czyli jeśli jedna z osób zapisanych przez Ciebie awansuje na Dyrektora to otrzyma 400 zł i Ty również otrzymasz 400 zł!

Oznacza to, że sam awansując możesz zarobić 55 200 zł, a pomagając innym osobom awansować zarobisz kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt razy tyle!

Jest tylko jeden warunek musisz mieć taki sam status jak ta osoba lub wyższy. Nigdy niższy.

9. Miesięczny bonus samochodowy

Gdy osiągniesz status Senior Dyrektor kwalifikujesz się do Bonusu Samochodowego.

Od pozycji Dyrektor Senior Melaleuca płaci Ci 2400 zł na samochód miesięcznie.
Od pozycji Dyrektor Executive Melaleuca płaci Ci 4400 zł na samochód miesięcznie.

Sam decydujesz jakie auto chcesz, nie ma tutaj żadnych wymagań co do marki lub koloru. Może to być twój własny samochód, albo kredyt lub leasing czy nawet wynajem roczny.

Auto w MelaleucaJest jest jeden warunek. Auto nie tańsze niż 50 000zł. Nie starsze niż 3 lata. Czyli jeśli masz swój własny samochód, który jest młodszy niż 3 lata to Melaleuca płaci tobie na konto co miesiąc 2400 zł, gdy osiągniesz status Dyrektor Senior. Wypłaca te pieniądze tak długo jak długo bronisz swojego statusu.

Co zrobić i ile zarobić

Poniżej przedstawiamy przykład w ogromnym skrócie ile możesz zarobić:
Zakładam, że jesteś klientem biznesowym i kupiłeś Value Packs.

Etap 1
Zarejestruj 8 klientów na Value Packs otrzymasz 8 x 200 zl = 1600 zł
Zdobywasz pozycję Dyrektora za 8 osób zarejestrowanych otrzymujesz 800 zł
W sumie otrzymujesz 1600 zł + 800 zł = 2400 zł

Etap 2
Rejestracja dwóch dodatkowych osób na Value Packs. 2 x 200zł = 400 zł
Zdobywasz pozycję Dyrektor II otrzymujesz 1600 zł za awans.
W sumie otrzymujesz 400 zł + 1600 zł = 2000 zł

Etap 3
Rejestracja dodatkowo 1 osoby na Value Packs 1 x 200 zł = 200 zł
Dodatkowo pomagasz 1 osobie osiągnąć status Dyrektora, otrzymujesz Bonus mentora 800 zł.
Dodatkowo 5 osób zarejestrowanych na Value Packs w organizacji.
Zdobywasz przez to pozycję Dyrektor III otrzymujesz 4000 zł za awans.
W sumie zarabiasz 200zł + 800 zł + 4000 zł = 5000 zł!

Etap 1 = 2400 zł
Etap 2 = 2000 zł
Etap 3 = 5000 zł

W sumie 9400 zł w ciągu jednego miesiąca!

Otrzymamy te pieniądze jeśli mamy 11 ludzi, mamy jednego Dyrektora i 2500 punktów obrotu.

Sukces

Chcesz więcej?

Zapraszamy na naszego BLOGA i na nasze kanały z mediów społecznościowych: FACEBOOK i YouTube. Z nich dowiesz się wszystkiego i będziesz na bieżąco informowany o wszystkich naszych wydarzeniach. Pamiętaj! SUKCES jest w zasięgu Twojej ręki. Serdecznie Cię zapraszamy.

Kupuj taniej

Zobacz także

Darmowa strona internetowa
Naprawdę łatwa i opłacalna praca online


Polecamy również produkty z innych kategorii

Zdrowe Odżywianie
Wygląd i Uroda
Gospodarstwo Domowe
Kąpiel i Pielęgnacja Ciała
Olejki Eteryczne
Praca w Domu


Zapraszamy do współpracy. Dołącz do naszego zespołu i zacznij pracować w domu już dziś!

Praca Online
Rejestracja

Zarejestruj się i zacznij zarabiać.


Rejestracja
Praca w DOMU